Srpen 2011

U zábradlí

10. srpna 2011 v 12:35 | M. |  moje obrázky
Tak po delší době zas nějaký ten šupák :P. Vznikl včera večer jako taková rychlovka tužkou a hráli mi k tomu GN´R, Beatles a Pink Floyd. Tohle mě baví - začnu čmárat a ani sama nevím, co z toho vlastně vzejde. Takže když se to začne rýsovat, překvapí to v první řadě mě a pak teprv k tomu můžu vymýšlet detaily. Naneštěstí ta správná nálada se moc často nedostavuje a taky je pravidlo, že vždycky udělám jenom jeden obrázek. Asi budu muset cvičit :D.


Ostrov Rhodos

10. srpna 2011 v 11:49 | M. |  řecko
Někdy se stane, že se dostanete někam, kde čas plyne jinak. A když se pak vrátíte domů, zjistíte, že jste s ním tak trochu nespokojeni a že vám chybí trošku toho bezčasí, které jste ochutnali.
Nedávno jsem se vrátila z Řecka, konkrétně z ostrova Rhodos a celé to ve mě zanechalo silný dojem. Tohle nemá být žádný sentimentální stesk po dovolené u moře, je to spíš zvláštní melancholie nad našimi uspěchanými městy a životy "v běhu a stresu", jež všichni - někdy bezděčně - absolbujeme. A i když žijete na vesnici, stejně se do toho chaosu zas a znovu vracíte, protože jinak to tady prostě nejde.