Červen 2011

Oscar Wilde - Obraz Doriana Graye

22. června 2011 v 21:35 | M. |  knihy jiné
Nedávno jsem v knihovně konečně ukořistila Obraz Doriana Graye. Dočetla jsem ho včera a rozhodně nejsem zklamaná. Nutno říct, že pro mě bylo čtení těžké, protože si z knih ráda vypisuju citáty a věty, co mě zaujmou a Obraz, to je chvílemi jeden citát za druhým, takže máte-li podobné zvyky, musíte to číst s tužkou po ruce.
Ještě upozornění, trochu jsem to přepískla, takže se tam dozvíte i konec. Není to tedy do podrobna, dost jsem toho vynechala, ale kdyžtak to nečtěte. :)
Zavřít okno

Metalfest 2011 - neděle

8. června 2011 v 21:45 | M. |  report
V neděli jsem se na Metalfest dostala celkem pozdě a viděla jsem pouze dvě kapely. I tak to ale byl pěkný zážitek. Když jsem dorazila do areálu, moderátor zrovna oznámil pauzu před Epicou. Našla jsem si tedy dobré místo a čekala. Nejsem žádný zarytý fanoušek Epicy, ale zběžně znám něco z jejich starší tvorby, takže jsem byla přesvědčena o tom, že jejich koncert bude zážitek příjemný. Takové jemné naladění před Arch Enemy, u kterých jsem počítala s podobným masakrem jako při pátečních Kataklysm.

Metalfest 2011 - pátek

7. června 2011 v 20:59 | M. |  report
Tak tedy, čerstvé dojmy z právě proběhlého druhého ročníku plzeňského Metalfestu jsou dobré, ale ne uchvacující. Podle mého totiž ten předešlý, famózní, prostě nepřekonal. Nevím, čím to je. Snad pro mě ne tolik zajímavou nabídkou kapel, snad tím, že mi to všechno nevyšlo tak, jak jsem plánovala a dorazila jsem jen v pátek a v neděli - v tom případě je to čistě subjektivní dojem. Ale loni bylo něco ve vzduchu, něco co tomu dodalo tu nezapomenutelnou atmosféru. I tak to ale stálo za to.